mirathaber.com


Gelişen Olaylara İslami Bakışın Adresi… Farkımız Yorumlarımızda… Öncelikle Türkiye'de olmak üzere İslam coğrafyasında ve tüm dünyada Müslümanları ilgilendiren gelişmelere İslami bakış açısı ile yorumlar getirmeyi amaçlayan MiratHaber, güncel konulara usta kalemlerin elinden orijinal yorumlar getirmektedir.

fetvaiste.com


İnsanlarımızın dinimizi öğrenmek ve karşılaştıkları problemlerini çözümleyebilmek için sorduğu soruların yanıtlarını web sitemiz FETVAİSTE üzerinden vermeye çalışacağız.

ARDEV Akademi


Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile geliştirdiğimiz işbirlikleri ile sertifikalı eğitim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. "İslam'da" seminerleri, Arapça ve İngilizce "Konuşma Kulübü", Proje Yazım Eğitimi, ve "Bir Müslüman Olarak Kudüs'ü Tanımak" başlıkları altında devam eden eğitimlerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Eğitimlerimize katılabilir, sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınla anında takip edebilir ya da Youtube hesabımızdan daha sonra izleyebilirsiniz. Başvurusu devam eden eğitimlerimize sağ tarafta bulunan başvuru butonları üzerinden başvurabilirsiniz.

kuranikerimmeali.net


Vakfımız ARDEV'in ana gayesi olan Allah (c.c)'ın mesajını anlamaya çalışmak ve bunu geniş kitlelere yaygınlaştırmaya çalışmaktır. Bu gaye ile yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'in 42 farklı mealine tek tıkla ulaşabileceğiniz, sure ve ayet bazlı ayrı ayrı inceleyebileceğiniz internet sitemiz KURANİ KERİM MEALİ.net sizlerin hizmetindedir.

Ebeveyn Anaokulu


Vakfımız hizmeti olan Ebeveyn Anaokulu projesi, vakfımız yönetim kurulu üyesi olan eğitimci - yazar Şeyma Demircan Namazcı tarafından hayata geçirilmiştir. Şeyma Demircan Namazcı, on beş yıldır 0-6 yaş çocukları ile çalışmakta olup evli ve bir çocuk annesidir. Ebeveyen Anaokulu sizlerin hizmetindedir.