Bir Müslüman Olarak Kudüs'ü Tanımak


Müslümanların ilk kıblesi, yeryüzünde inşa edilmiş ikinci mescidini içinde barındıran Kudüs’ün kültürümüz ve tarihimiz nezdindeki önemi tartışılamaz. İşte bizler ARDEV ve Nisaülaksa olarak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sosyopark işbirliği ile “Bir Müslüman Olarak Kudüs’ü Tanımak” eğitim programımız ile katılımcılara tarihimizi ve kültürümüzü öğretmek, Kudüs tarihini kronolojik olarak açıklamak ve Kudüs’te yaşananları anlatmayı amaçlamaktayız.

TARİHSAATYER
2 Kasım 201914:30FSMVÜ İslami İlimler Fakültesi

ARDEV Akademi Konuşma Kulübü

Yabancı Dili Konuşarak Öğren


“Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyorsanız beş haftalık bu eğitim tam sizin için. Amacımız, İngilizce ve Arapça dillerinde konuşma pratiği yapmanızı ve daha akıcı konuşma için gerekli özgüveni edinmenizi sağlamak.

TARİHSAATYER
11 Kasım 201910:00ARDEV

İslam'da Seminerleri

Ücretsiz ve Sertifikalı


ARDEV olarak ikincisini düzenlemekte olduğumuz, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği, Mirat Haber ve Emir Turizm desteği ve kıymetli hocalarımızın katkıları ile gerçekleştireceğimiz sekiz ay sürecek “İSLÂM’DA” projemiz “İslâm'da Hukuk” başlığı ile devam ediyor . Derslerimize iştirak eden katılımcılarımıza en az %75 katılım sağlamaları halinde ARDEV ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından düzenlenen "Katılım Sertifikası" verilecektir. Derslerimiz, Cumartesi günleri ⏰11:00 -13:00 saatleri arasında ARDEV’in Süleymaniye’deki merkezinde yapılacak ve dörder hafta sürecektir. Kontenjanlarımız sınırlıdır. Programlarımız ÜCRETSİZDİR. Navigasyon İle Tarif Almak İçin: https://g.page/ARDEV?share

ARDEV Akademi Konuşma Kulübü

"Anlıyorum Ama Konuşamıyorum" Demeye Son!


“Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyorsanız dört haftalık bu eğitim tam sizin için. Amacımız, İngilizce ve Arapça dillerinde konuşma pratiği yapmak ve daha akıcı konuşma için gerekli özgüveni sağlamak.