Avrupa Fırsatları Ayağınıza Geliyor!

Erasmus + EğitimiARDEV Akademi ve FSMVÜ Sosyopark işbirliği ile düzenlediğimiz Avrupa Gönüllü Hizmeti, Avrupa Birliği Projeleri temalı Erasmus + Eğitimimiz 2 Kasım 2019 Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi konferans salonunda gerçekleşecektir. Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR.

TARİHSAATYER
2 Kasım 201911:00FSMVÜ İslami İlimler Fakültesi
🗣 Erasmus + Eğitimi 📅 2 Kasım 2019 🕚 11:00 📍 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi/Fatih Yerleşkesi

İslam'da İktisad

Ekonomiden İktisada: Bileşenler ve Sorunlar


Araştırma Dayanışma ve Eğitim Vakfı (ARDEV) ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği ile “İSLÂM’DA…” projeleri başlığı altında düzenlediği “İslâm’da İktisad” konulu eğitim derslerinin kapanış ve sertifika töreni 19 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi konferans salanonuda gerçekleştirecektir. Bu programda aynı zamanda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektör yardımcısı olan ve İktisat Hareketinin kurucusu Prof. Dr. Mete Gündoğan “Ekonomiden İktisada bileşenler ve Sorunu” kapanış dersini verecektir. Etkinlik herkese açıktır.