نامه پذیرش خود را دریافت کنید

درخواست رایگان

اسناد خود را آماده کنید

kayit-olmaya-hazirlan
Farsca
Click on Photo

آیا فقط در دریافت تحصیلات دانشگاهی در ترکیه با فقط دیپلم شما علاقه دارید؟

همانطور که ما به عنوان ARDEV – پایگاه پشتیبانی تحقیقات و تحصیلات، می کاریم تا پشتیبانی از فعالیت های اجتماعی و تأمین ادغام اجتماعی دانشجویان خارجی (مهمان) که به ترکیه برای تحصیلات دانشگاهی می آیند، را انجام می دهیم، و از فرصت های تحصیلی دانشگاه های ترکیه از طریق برنامه های مان استفاده می کنید، و هیجان های منحصر به فرد کشور ما را با تجربه کنید.

بیش از 200 دانشگاه ترکیه فرصت های زیادی برای دانشجویان خارجی (مهمان) فراهم می کند.

ما می خواهیم اطلاعات درباره سیستم تحصیلات عالی در ترکیه را به شما فراهم آوریم.

اولین، دو نوع دانشگاه در ترکیه وجود دارد: دولتی و خصوصی. برای دریافت تحصیلات در دانشگاه دولتی، شما نیاز دارید که آزمون هایی که دانشگاه ها اعمال می کنند یا قبول می کنند، بگذرانید و کسب کنید. بعد از این مرحله، می توانید از دانشگاه نامه قبولی دریافت کنید. برای دریافت تحصیلات بدون نیاز به آزمون، می توانید از شرکت های مشاوره تحصیلی پشتیبانی بگیرید.

find and study
Click on Photo

در دانشگاه های خصوصی همچنان آزمون هایی اعمال می شود، اما این آزمون تضمین می کند که شما حق بیشترین منحه را کسب کنید. شرکت های مشاوره تحصیلی که با دانشگاه ها قرارداد دارند، می توانند شما را با منحه های تحصیلی تا 75٪ بدون نیاز به آزمون ها پشتیبانی کنند.

در ترکیه، می توانید تحصیلاتی را در رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی، معماری، حقوق، فیزیوتراپی، اقتصاد، تجارت، و غیره بگیرید. می توانید برنامه های مربوطه را بررسی کنید و به صورت رایگان بدون نیاز به آزمون ها، فقط با دیپلم خود، درخواست کنید.

Farsca-2
Click on Photo

مزایای دریافت تحصیلات دانشگاهی در ترکیه:

دانشگاه های ترکیه، تحصیلات با کیفیت بالایی را فراهم می کنند. • فرصت برای شناخت فرهنگ و جغرافیای منحصر به فرد ترکیه. • هزینه های زندگی پایین تر از معظم کشورها. • فرصت برای برنامه های ایجاد تبادل با دانشگاه های اروپایی از طریق برنامه های ارازموس. • نرخ های منحه بالا. • فرصت های شغلی و شغلی پس از دانشگاه.