İslam'da Sağlık Kayıtları Başladı

Ekonomi, Sanat, Sağlık ve Şehir konularının islami açıdan ele alacağımız derslerimize katılan katılımcılarımıza Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından sertifika verilecektir.
Programlar Cumartesi günleri 10:00 -13:00 saatleri arasında ARDEV'in Süleymaniye'deki merkezinde yapılacak ve altışar hafta sürecektir.

Programlarımız ücretsizdir. Kontejanlarımız sınırlıdır.

ARDEV

Kayıt için linkteki formu doldurunuz. https://goo.gl/forms/ifQTJOdXykBqUSAo2

İletişim: 02124587474

İslâm'da Sanat Dersleri İçin Kayıtlar Başladı

ARDEV olarak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği, Klasik Sanatlar Merkezi desteği ve kıymetli konuklarımızın katkıları ile gerçekleştireceğimiz İslâm'da genel başlıklı projemizin ikincisi olan "İslâm'da Sanat" derslerimizin kayıtları başladı. 6 hafta sürecek olan derslerimiz ücretsiz ve sertifikalıdır.

İslâm'da Ekonomi Kapanış Paneli

İslâm'da Ekonomi derslerimizi Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ev sahipliğinde vakfımızın yönetim kurulu başkanı Sn. Ali Rıza Demircan ve iktisatçı - yazar Sn. Yunus Ekşi'nin katılımı ve FSMVÜ Sürekli Eğitim Merkezi müdürü Yrd. Doç. Dr. Ahmet Avcı'nın modere ettiği bir panel ve sertifika töreni ile sonlandırdık.

İlk Ders: İslâm'da Ekonomi

ARDEV olarak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği, Klasik Sanatlar Merkezi desteği ve kıymetli konuklarımızın katkıları ile gerçekleştireceğimiz yedi ay sürecek "İslâm'da" projemiz ile dört alt başlığı ele alacağız.

İlk Ders 29 Eylül'de

ARDEV olarak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi işbirliği, Klasik Sanatlar Merkezi desteği ve kıymetli konuklarımızın katkıları ile gerçekleştireceğimiz yedi ay sürecek "İSLAM'DA" projemiz ile dört alt başlığı ele alacağız.

Geleneksel ARDEV İftarına Yoğun İlgi

Kuruculuğunu ilahiyatçı ve yazar Ali Rıza DEMİRCAN'ın yaptığı ve kısa adı ARDEV olan Araştırma, Dayanışma ve Eğitim Vakfı'nın geleneksel olarak tertiplediği iftar programı dün akşam yoğun katılımla gerçekleşti.

TRT Haber Ekibi Vakfımızdaydı

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz'ın gerçekleştirdiği ve TRT Haber'de yayınlanan "Hatıra Defteri" adlı belgesel için vakfımıza gelen program ekibi Ali Rıza DEMİRCAN hoca ile program çekimi gerçekleştirdi.

gtag('config', 'UA-136415792-1');